Контролна среща с “Добруджа”
“Спартак 1918“ губи с 1:3
Марин Петров вкарва за варненци
Трендафилов пуска други 11 днес
Отборът на „Спартак 1918“ изгуби с 1:3 от „Добруджа“ в контрола в Аксаково. В 7-ата мин Марин Петров откри резултата за тима на Димитър Трендафилов от дузпа, отсъдена за фаул срещу Денислав Андреев. След това домакините пропуснаха много, а гостите направиха 1:2 до края на полувремето. След почивката добруджанци вкараха и трети гол.
„Радвам се, че създадохме 10 положения, но не съм доволен, че ги пропуснахме“, заяви за „Народно дело“ Димитър Трендафилов. „Жалко е, че в последните два мача допуснахме 3 гола от статични положения“, допълни той. Заради нови болки в коляното Юлиян Куртелов е сменен от Георги Иванов в 55-ата мин.
Съставът: Мирослав Марков – Генади Луго, Дарин Андонов, Латин Венков, Дидо Чипев – Боян Илиев, Марин Петров, Григор Георгиев, Юлиян Куртелов (55-Георги Иванов) – Симеон Ганчев – Денислав Андреев.
Днес от 14 ч. друг състав на „Спартак 1918“ ще срещне „Сливнишки герой“ в Аксаково: Генко Славов - Матио Димов, Георги Глушков, Митко Бекяров, Михаел Михалев – Станислав Желязков, Георги Димитров, Илчо Илчев, Борис Василев - Пламен Иванов, Румен Александров.

Дай мнение по статията (+):

Уважаеми читатели, уведомяваме ви, че коментарите ви в сайта НЕ са анонимни. Според Закона за електронните съобщения при поискване медиите са длъжни да предоставят на органите на реда IP адресите.

Мнения по темата (0)
» Коментирайте темите на Варна в нашата страница във Facebook!

Още в рубриката
Нападателят на Черно море Мирослав Манолов разкри, че не си е тръгнал от Ловеч заради Красимир... Още
Двама играчи на Черно море ще отпаднат от групата за утрешното домакинство с Литекс. Бекир Расим,... Още
Убеден в успеха на Черно море над Литекс е бившият му футболист Милен Петков. „Моряците“ ще... Още
Отборът на Спартак 1918 задължително трябва да вкара гол, дори повече от един, ако иска да вземе... Още
Отборът на Берое е абсолютен фаворит в домакинството си със Славия и би трябвало да прибави... Още