Пловдивweather icon30°
Варнаweather icon30°

Еврокъп
Калоян Иванов на 1/4-финал
Варненският баскетболист Калоян Иванов и „Кахасол“ (Севиля) се класираха за четвъртфиналите на втория по сила турнир в Европа - Еврокъп. Това стана след победа с 95:81 като гост над „Алба“ (Берлин), която бе четвърта от четири мача в топ 16 на турнира. „Кахасол“ започна срещата със серия от 16:4, а след десет минути игра бе напред с 32:18. На почивката пък резултатът вече бе 62:37 и победителят бе пределно ясен. Четири минути преди края „Алба“ се доближи на 10 точки, но това бе максимумът, до който стигна тимът. Калоян Иванов игра малко повече от 17 минути в тази среща. За това време той успя да запише 7 точки и 2 борби, а най-резултатен стана съотборникът му Пол Дейвис.

Дай мнение по статията (+):

Уважаеми читатели, уведомяваме ви, че коментарите ви в сайта НЕ са анонимни. Според Закона за електронните съобщения при поискване медиите са длъжни да предоставят на органите на реда IP адресите.

Мнения по темата (0)
» Коментирайте темите на Варна в нашата страница във Facebook!

Още в рубриката
Спортният директор и треньор на Левски Георги Иванов заяви, че на всяка цена трябва да победят... Още
Бившият нападател на Черно море Мартин Христов вкара два гола при класическия успех на Тича 1948... Още
Двубоят Левски - Черно море в петък в София ще се играе пред празни трибуни, тъй като... Още
Легендата на Черно море Тодор Марев вярва, че родният му тим може да си тръгне с точки от... Още
Завърналият се в Спартак 1918 Роналд Донев ще е готов за игра до 2 седмици. Това съобщи за... Още