Пловдивweather icon30°
Варнаweather icon30°

Еврокъп
Калоян Иванов на 1/4-финал
Варненският баскетболист Калоян Иванов и „Кахасол“ (Севиля) се класираха за четвъртфиналите на втория по сила турнир в Европа - Еврокъп. Това стана след победа с 95:81 като гост над „Алба“ (Берлин), която бе четвърта от четири мача в топ 16 на турнира. „Кахасол“ започна срещата със серия от 16:4, а след десет минути игра бе напред с 32:18. На почивката пък резултатът вече бе 62:37 и победителят бе пределно ясен. Четири минути преди края „Алба“ се доближи на 10 точки, но това бе максимумът, до който стигна тимът. Калоян Иванов игра малко повече от 17 минути в тази среща. За това време той успя да запише 7 точки и 2 борби, а най-резултатен стана съотборникът му Пол Дейвис.

Дай мнение по статията (+):

Уважаеми читатели, уведомяваме ви, че коментарите ви в сайта НЕ са анонимни. Според Закона за електронните съобщения при поискване медиите са длъжни да предоставят на органите на реда IP адресите.

Мнения по темата (0)
» Коментирайте темите на Варна в нашата страница във Facebook!

Още в рубриката
Спартак 1918 записа пета победа в контролите от лятната подготовка. Варненци биха с 4:1 като... Още
Сръбското тежко крило Александър Йевджич ще играе в Черно море-Порт Варна и през новия сезон,... Още
Младите таланти на Черно море, родени през 2001 г., победиха с 4:2 връстниците си от Санкт... Още
Голмайсторът на Черно море от срещата с Берое в първия кръг – Стенио дос Сантос, очаква тежък мач... Още
Николай Йорданов бе определен за главен съдия на мача между Черно море и Лудогорец в събота от 18... Още