Софияweather icon22°
Пловдивweather icon18°
Варнаweather icon23°

Градинаров бие в Катар
Тимът на Мирослав Градинаров - CSS (Тунис), постигна победа в първата си контрола в Катар. Бившият волейболист на „Черно море-БАСК“ и съотборниците му надделяха с 3:1 гейма над домакините от „Раян“. Късно снощи двата отбора отново ще се срещнат в Доха за проверка помежду си. "Играх цял мач и съм доволен от показаното на терена. В четвъртък (б.а. днес) ще отпътуваме за Саудитска Арабия, където започва битката за Арабската купа. Целта ни е да играем финал", заяви за "Център спорт" Градинаров.

Дай мнение по статията (+):

Уважаеми читатели, уведомяваме ви, че коментарите ви в сайта НЕ са анонимни. Според Закона за електронните съобщения при поискване медиите са длъжни да предоставят на органите на реда IP адресите.

Мнения по темата (0)
» Коментирайте темите на Варна в нашата страница във Facebook!

Още в рубриката
Черно море ще използва паузата в първенството, за да изиграе контролна среща с Виторул в... Още
Треньорът на Ботев (Брестак) Красимир Неделчев очаква спокойно първия им мач от новия сезон в „А“... Още
Възстановените футболисти на Черно море Симеон Райков и Траян Траянов ще се завърнат на терена в... Още
Пореден блестящ успех записа варненският боен клуб Боил – този път на завършилото в испанския... Още
Националите по волейбол подариха билети на фенове за започващото през октомври Европейско... Още