Софияweather icon
Пловдивweather icon12°
Варнаweather icon17°

Градинаров бие в Катар
Тимът на Мирослав Градинаров - CSS (Тунис), постигна победа в първата си контрола в Катар. Бившият волейболист на „Черно море-БАСК“ и съотборниците му надделяха с 3:1 гейма над домакините от „Раян“. Късно снощи двата отбора отново ще се срещнат в Доха за проверка помежду си. "Играх цял мач и съм доволен от показаното на терена. В четвъртък (б.а. днес) ще отпътуваме за Саудитска Арабия, където започва битката за Арабската купа. Целта ни е да играем финал", заяви за "Център спорт" Градинаров.

Дай мнение по статията (+):

Уважаеми читатели, уведомяваме ви, че коментарите ви в сайта НЕ са анонимни. Според Закона за електронните съобщения при поискване медиите са длъжни да предоставят на органите на реда IP адресите.

Мнения по темата (0)
» Коментирайте темите на Варна в нашата страница във Facebook!

Още в рубриката
Дублиращият отбор на Черно море завърши 1:1 при гостуването си на Берое в мач от 12-ия кръг на... Още
Черноморец (Балчик) загуби с 0:1 домакинския си мач от 11-ия кръг на Североизточната... Още
В Двореца на културата и спорта се проведе шахматен турнир „Млад гросмайстор“, организатор от... Още
Отборът на Свети Климент завърши на четвъртото място в държавното първенство по хокей на трева за... Още
Изключително труден мач срещу Левски очаква старши треньорът на Черно море-Порт Варна Денислав... Още