Софияweather icon10°
Пловдивweather icon12°
Варнаweather icon

Вирус повали Илчо Илчев
Вирус повали Илчо Илчев и му попречи да се завърне на терена, след като пребори футболната болест. Илчо бе гласен за титуляр срещу „Сливнишки герой“, но вдигна температура 38 градуса и се наложи да пази леглото. Димитър Трендафилов пусна в спаринга юноши и резерви и странната формация логично изгуби с 0:2 от по-опитния съперника спаринга в Аксаково. Спартаковци се държаха добре до почивката и дори създадоха най-чистото положение, но излезлият сам срещу вратаря Румен Александров стреля в аут. През второто полувреме „героите“ пуснаха нов състав и след 60-ата мин вкараха два гола.
За варненци цял мач игра 16-годишният нападател от юношите младша възраст Стефан Ангелов.

Съставът
Генко Славов – Матио Димов, Георги Глушков, Митко Бекяров, Михаел Михалев – Станислав Желязков, Георги Димитров, Борис Василев (46-Георги Иванов), Пламен Иванов – Румен Александров, Стефан Ангелов

Дай мнение по статията (+):

Уважаеми читатели, уведомяваме ви, че коментарите ви в сайта НЕ са анонимни. Според Закона за електронните съобщения при поискване медиите са длъжни да предоставят на органите на реда IP адресите.

Мнения по темата (0)
» Коментирайте темите на Варна в нашата страница във Facebook!

Още в рубриката
Втората старша възраст на Черно море разгроми Монтана със 7:0 на терена под Аспаруховия мост и се... Още
Отборът на Черно море задължително трябва да вкара гол и в реванша за купата със Славия през... Още
Повече от футболистите на неделния съперник на Спартак 1918 – Пирин, са добре познати на Иван... Още
След ЦСКА лидерът в „Б“ група „Монтана“ е на път да вземе скалпа и на другия гранд на родния... Още
Националният селекционер Любослав Пенев повика 12 футболисти, играещи в чужбина, за европейската... Още