Софияweather icon
Пловдивweather icon
Варнаweather icon11°

Трендафилов хвали талантите
Наставникът на „Спартак 1918“ Димитър Трендафилов похвали играта на талантливите им футболисти в спаринга. „Добре се представиха младите ни момчета. Показаха дисциплина и се стараеха да изпълняват това, което искам от тях. Логично беше след почивката да отпаднат физически, а и теренът беше тежък и допълнително ги затрудни. Освен това през второто полувреме съперникът ни пусна нов отбор“, заяви за „Народно дело“ Трендафилов. Последният ще определи групата за съботното гостуване на „Черноморец Поморие“ след днешното занимание от 14 ч. „Имаме играчи с болки и ако не отшумят, няма да рискувам. Ще разчитам само на здрави“, уточни Митко.

Дай мнение по статията (+):

Уважаеми читатели, уведомяваме ви, че коментарите ви в сайта НЕ са анонимни. Според Закона за електронните съобщения при поискване медиите са длъжни да предоставят на органите на реда IP адресите.

Мнения по темата (0)
» Коментирайте темите на Варна в нашата страница във Facebook!

Още в рубриката
Варненският клуб по вдигане на тежести Титан направи фурор на държавното лично-отборно първенство... Още
Волейболният отбор на Черно море-БАСК започна с победа новия сезон във Висшата лига, след като в... Още
Хандбалистите на Спартак победиха шампиона Фрегата с 26:21 (11:9) в мач от IV кръг на „А“ група в... Още
Отборът на Икономическия университет – Варна, стартира с разгромна победа новия сезон на... Още
Златко Янков подаде оставка като старши треньор на Спартак 1918 вчера сутринта. Причината са... Още