Варнаweather icon15°

„Спартак 1918“ впечатли Петър Хубчев
Това е страхотен отбор, призна героят от САЩ '94
Трендафилов не искал мачът в Поморие да свършва
„Спартак 1918“ завърши 0:0 като гост на лидера в Източна „Б“ група „Черноморец Поморие“, но по-важно е, че показа стойностен футбол и впечатли треньора на домакините Петър Хубчев. След мача героят от САЩ '94 отишъл при бившия си съотборник в „Левски“ Димитър Трендафилов, стиснал му ръката и признал: „Имаш страхотен отбор.“ Самият Трендафилов пък уточни пред „Народно дело“: „Да чуя това от специалист като Хубчев, е голямо признание.“
Трендафилов допълни, че са имали три положения – едно през първото полувреме и две през второто. Най-чистото е било третото на Румен Александров, който от добра позиция улучил напречната греда. „След почивката ги надиграхме. Бяхме толкова добри, че изпитах удоволствие да гледам играта на нашите момчета и не исках полувремето да свършва. И трите ни положения бяха изработени. Направихме и други смислени неща, въпреки че дъждът и силният вятър ни затрудняваше“, допълни Трендафилов. Последният не е използвал в спаринга контузените Димо Димов, Юлиян Куртелов, Илчо Илчев, Мишо Михалев и Георги Костадинов.

Съставът
Генко Славов (46-Мирослав Марков) – Генади Луго, Диян Дончев, Латин Венков, Дарин Андонов (46-Денислав Андреев) – Георги Димитров, Марин Петров (70-Станислав Желязков), Григор Георгиев (85-Пл. Иванов), Дидо Чипев – Боян Илиев – Симеон Ганчев (65-Румен Александров)

Дай мнение по статията (+):

Уважаеми читатели, уведомяваме ви, че коментарите ви в сайта НЕ са анонимни. Според Закона за електронните съобщения при поискване медиите са длъжни да предоставят на органите на реда IP адресите.

Мнения по темата (0)
» Коментирайте темите на Варна в нашата страница във Facebook!

Още в рубриката
Треньорът на Черно море Никола Спасов реши да не предлагат договор на национала на Чад Санаа... Още
Треньорът на Черно море Никола Спасов очаква труден и оспорван мач срещу Славия на столичния... Още
Отборът на Манчестър Юнайтед ще вземе първа победа като гост в Премиершип в неделя. Преди седмица... Още
Полицията отново се връща на стадион „Спартак“ и на 23 септември (вторник) ще охранява... Още
Треньорът Златко Янков извади трима футболисти от групата за съботното домакинство с Бургас. Фара... Още